O nás

V EÚ je 28 krajín a cez 200.000 e-shopov a iných online predajcov na Amazone, eBayi a pod. Je teda viac ako 96% šanca, že produkt, ktorý si chcete kupiť, je niekde v EU lacnejší, ako na Slovensku.
Veľa predajcov však neposiela tovar na Slovensko. Môže to byť z viacerych dôvodov. Predajca nemusí mať napríklad dohodnuté prepravné ceny s prepravnými spoločnosťami a tak jednoducho nevie zabezpečiť doručenie. Často sú diktované ceny výrobcom/distribútorom priamo pre jednu krajinu a tak si e-shop nemôže urobiť pobočku v inej krajine, no nič mu nezakazuje Vám predať tovar z jeho domovského e-shopu.
Preto vzniklo DovezTo - prvý projekt svojho druhu na Slovensku, ktorého cieľom je umožniť nakupovanie z celej Európy za tie najlepšie ceny! Momentálne je dostupných niekoľko prvých krajín a skladov, postupne budeme pridávať ďalšie, až nakoniec pre Vás odomkneme celú EŮ a Svet :)
Šťastné a lacné nakupovanie!

Eshop v akejkoľvek európskej krajine

Odošle produkt do nášho skladu na vaše meno.

Šípka

Naše sklady DovezTo

Tovar preberieme a prepošleme vám ho.

Šípka

Tovar vám bude doručený domov

Tovar vám doručíme na vašu slovenskú adresu.

Ako to funguje?

Prečítajte si návod na podstránke alebo si pozrite video.

Porovnávame ceny veľkých prepravcov a vyberáme tie najvýhodnejšie

Spolupracujeme s prepravnými spoločnosťami ako DHL, DPD, GLS, UPS, Národné pošty a inými podobnými overenými prepravcami. Zameriavame sa primárne na kvalitu služieb, bezpečnosť prepravy, rýchlosť prepravy, a hlavne na prepravnú cenu pre Vás.

Máme jednoduché a transparentné ceny za naše služby

Za každú z našich služieb vidíte cenu vopred, dokonca si môžete prepravné ceny vypočítať aj bez registrácie tu. Žiadne ďalšie poplatky Vám nebudú účtované a dokonca ak by ste si to s kúpou rozmysleli, vrátime Váš tovar predajcovi do zahraničia zdarma!

Umožňujeme nakupovanie tam, kde to doteraz možné nebolo

Z mnohých dôvodov predajcovia neposielajú tovar do zahraničia a tým Vás krátia o možnosť výhodného nákupu. Podľa najnovších smerníc EÚ Vám ale nemôžu odmietnuť tovar predať, ak si dopravu zabezpečíte sami. Preto sme tu, nakupujte výhodne kdekoľvek!